PKP Intercity >> KOLEO

PKP Intercity >> KOLEO

Gdzie odebrać darmowe bilety PKP na Dzień Dziecka? Wystarczy zgłosić się do kasy biletowej na danym dworcu i poprosić o bilet na wybrane połączenie lub można pobrać go bezpośrednio u konduktora w pociągu. Wyjątkiem są bilety EIP — te można dostać jedynie w kasach biletowych.

Oryginalne projekty i polska produkcja

PKP Intercity ma też coś dla rodziców, dziadków czy opiekunów, którzy 1 czerwca tego roku planują podróże koleją. Mogą oni skorzystać z promocji skierowanych do rodzin i grup, na przykład z oferty Taniej z Bliskimi. Uprawnia ona do 30% zniżki dla grupy 2 do 6 osób, obejmująca przejazdy pociągami kategorii TLK lub IC. Warto również pamiętać, że w ramach oferty można dodatkowo skorzystać z przysługującej ulgi ustawowej. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe.

Czy poza plecakiem bezpieczeństwa warto mieć «plecak pożarowy»? Znany strażak odpowiada

Uprawnione do skorzystania z promocji są dzieci i młodzież do 16 roku życia. Darmowe bilety czekają na nich w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora – to ostatnie z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilet można pobrać tylko w kasie. Przewoźnik przypomina, że dzieci do 4.

Rozkład jazdy IC

  1. Mogą oni skorzystać z promocji skierowanych do rodzin i grup, na przykład z oferty Taniej z Bliskimi.
  2. Warto jednak pamiętać, że są pewne ograniczenia.
  3. Darmowy bilet można pobrać w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilet można pobrać jedynie w kasie).
  4. W Polsce jest wiele do zobaczenia.
  5. Należy go okazać podczas kontroli biletów.
  6. Podpowiadamy, dokąd możecie trafić koleją i jak przygotować się do międzynarodowej podróży.

Rodziny planujące przejazd pociągami ekspresowymi EIC lub EIP mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego. Wystarczy w tym celu podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. Wtedy każdy z członków grupy otrzyma 30-procentową zniżkę na bilet. Ulgi przewidziane są również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Mogą oni liczyć na 30% upustu na zakupione bilety, jeśli przynajmniej dwie uprawnione osoby będą podróżowały wspólnie.

Jak podróżować jeszcze taniej?

Darmowe bilety PKP to doskonała okazja, aby w Dzień Dziecka wybrać się na wycieczkę ze znajomymi lub rodziną i w ciekawy sposób spędzić święto najmłodszych. Warto jednak pamiętać, że są pewne ograniczenia. W Polsce jest wiele do zobaczenia.

Jednym z pomysłów na spędzenie czasu z pociechą może być podróż. Zachęca do tego PKP Intercity, który zapewnia darmowe bilety dla wszystkich Jak kupować akcje: pełny szczegółowy przewodnik chętnych do określonego wieku. W ten wyjątkowy dzień dzieci będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity za darmo po całej Polsce.

Tutaj możesz sprawdzić rozkład jazdy oraz zestawienia pociągów

Roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100 proc. Promocyjna oferta dotyczy podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2. Darmowy bilet można pobrać w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilet można pobrać jedynie w kasie).

Jak informuje PKP, promocja obowiązuje 1 czerwca 2024 r. We wszystkich pociągach krajowych wskazanych w rozkładzie jazdy. Dzieciom przysługują bilety na pociągi TLK, IC, EIC i EIP, na miejsca siedzące w 2 klasie. Promocja Dzień Dolar stabilniejszy ponieważ funt szterling nadal osiągał gorsze wyniki Dziecka z PKP Intercity jak co roku skierowana jest do najmłodszych, którzy w ten sposób mogą wykorzystać swoje święto. Darmowe bilety na pociągi PKP może pobrać każde dziecko, które ukończyło 4 lata i nie ukończyło 16 lat.

Klasie pociągów PKP Intercity możliwe są za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Należy go okazać podczas kontroli biletów. Może to być dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna czy nawet książeczka zdrowia. PKP Intercity przypomina, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować Jak długo to potrwa aby nauczyć się handlu na rynku Forex pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, który obchodzimy 1 czerwca, spółka PKP Intercity przygotowała specjalną ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. Dotyczy ona podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2.

Ale gdy nasze wybrzeże, góry i Mazury nie wystarczają – warto ruszyć za granicę. Szczególnie, że do wielu europejskich państw można dostać się z Polski pociągiem. Podpowiadamy, dokąd możecie trafić koleją i jak przygotować się do międzynarodowej podróży.

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o planowanych zmianach w rozkładach jazdy, nowych promocjach zapisz się do naszego newslettera. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, o której odjeżdża Twój pociąg – dobrze trafiłeś! W tym miejscu możesz sprawdzić rozkład jazdy na trasę, która Cię interesuje. Zachęcamy też do sprawdzenia innych form zakupu biletu w aplikacji PKP Intercity. Szanowni Państwo,obecnie odnotowujemy zwiększony ruch w naszym systemie sprzedaży.

Compartir publicación